פרקטים - א.א.ג. שטיחן בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דקים

 
מתכננים לרכוש ולהתקין דקים בחצר או במרפסת? שטיחן יספקו לכם מגוון סוגי עצים והתקנה איכותית!
התקשרו אלינו 1-800-383-777 עוד היום
 
דקים, אשר מכונים גם מדרכי עץ, מיועדים בדרך כלל לשימוש חיצוני, בעיקר בגינות פרטיות ובאזורי הבריכה. הטרנד החדש הוא להשתמש בחומרים טבעיים, או שנראים כטבעיים בעת עיצוב הבית והגינה, ואין ספק שהדקים משתלבים במגמה בהצלחה.
 

תחושה חמימה וביתית

 
דקים מחליפים את אריחי האבן ומשטחי הדשא, שתפסו מקום מכובד בעבר בגינות שלנו. משטחי עץ אלו מעודנים יותר מאריחי האבן, העץ נותן תחושה חמימה יותר מאשר אריח האבן ונעים יותר. הדשא הופך להיות תענוג לא זול בכלל התקופות שבהן יורדים פחות ופחות גשמים בחורף, ומחירי המים עולים ועולים מביאים את אחזקת הדשא להוצאות אחזקה גבוהות מאוד. הם הפתרון המיטבי בין אריחי האבן הקרים לבין הדשא היקר.
 

גלריית דקים שהתקנו על גג דירה במרכז הארץ:

 
דקיםדקים
מרפסת מרוצפת דקיםמרפסת מרוצפת דקים
דק על גג בנייןדק על גג בניין
דק מעץ איכותידק מעץ איכותי
דקים בהתקנה מיידיתדקים בהתקנה מיידית
דקים מעוליםדקים מעולים
 

משטח דוחה חרקים, נגד הפתעות לא נעימות

 
יתרון נוסף של רצפת הדק על פני הדשא,הינה שיש עליה הרבה פחות חרקים. יש פחות סיכוי שנמלה או ג'וק יטפסו לכם עם הרגל, והסיבה לכך נעוצה בעובדה שהעצים עוברים טיפול יסודי נוגד מזיקים. אם אתם מחפשים איפה להניח ריהוט גינה כמו נדנדה או שולחן עם כיסאות, משטח העץ יכול להוות את המשטח המושלם. משטח זה הוא משטח ישר ומפולס, כך שהשולחן לא יתנדנד מצד לצד.
 

תשכחו ממה שחשבתם על עץ ומים, עמידות מעל הכל!

 
אם אתם חוששים מהצבת דקים בגינה, כי אתם לא בטוחים שהם לא יעברו את העונה הגשומה, הסירו דאגה מליבכם. הם עשויים לרב מעץ איכותי כגון:

  • איפאה (איפא)
  • במבוק
  • טיק בורמזי
  • טיק מלזי
  • אורן פיני

    העץ עובר עיבוד וטיפול נגד חדירת המים ,כך שאין מה לחשוש מכך שייהרס כתוצאה ממגע עם מים. כמובן, ניתן לשטוף אותם במים ללא חשש. ככל שהעץ קשה יותר, כן יהיה עמיד יותר,והמחיר בהתאם. כך למשל טיק בורמזי יקר הרבה יותר מעץ אורן, שנחשב לעץ רך יחסית. עובי קורות העץ משפיע כמובן על מחירו של המשטח גם כן.
 

שלבים בבחירת והתקנה:

 
בשלב הראשון יש לבחור את המתחם אותו אתם רוצים לחפות. לאחר מכן, בחנו את הצבעים, סוגי העץ והתכונות, תוכלו להיעזר באיש מקצוע. ככל שיהיה לכם יותר מידע מוקדם על הנושא, כך התקשורת שלכם עם בעל המקצוע תהיה קלה יותר. ככל שתתנו לבעל המקצוע מפרט מדויק יותר של מה בדיוק אתם רוצים, כן הצעת המחיר שלו תהיה יותר מדויקת.

כל הדקים מותקנים על גבי משטח יציב. המשטח יכול להיות עשוי ממתכת או מעץ, והחיבור אל קורות העץ יכול להיות חיצוני ונראה לעין, או מוסתר מן העין. לאחר ההתקנה העץ צריך להישאר כמה ימים בלי מגע, ואז המתקין ימשח את המשטח בשמן דק מגוון או שקוף, שתפקידו הוא להגן עליו מפגעי מזג האוויר.
 

תחזוקה מועטה ואיכות שנשארת לשנים רבות

 
העץ לא מצריך עבודות תחזוקה רבות, אך מדי שנה מומלץ ואף כדאי לחדש את שכבת חומר המגן, דבר שישמור על גוון העץ ואורך החיים שלו למשך זמן ארוך יותר.

כיום קיימים סוגים רבים ומגוונים לכל סוגי המשטחים הם נוחים ויפים ומתאימים במיוחד לשימוש חיצוני במרפסות, גינות בבתים פרטיים, אזורי הבריכה ועוד. אם אתם מתלבטים האם לבנות משטח בגינה שלכם, פנו אלינו אל א.א.ג שטיחן ונשמח להסביר לכם על יתרונותיהם הרבים של משטחי העץ, להעניק לכן ייעוץ מקצועי בשטח ללא כל התחייבות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 בן יהודה 118, תל אביב
טל': 1-800-383-777, 5225895 - 03
פקס: 5225893 - 03
דוא"ל: Office@shtichen.co.il
 
 
 
 
מבצע החודש